lepidlo - 3M - sprej - COPYcentrum Senica

COPYcentrum SENICA
VY VIETE ČO POTREBUJETE, MY VIEME AKO TO SPRAVIŤ
Prejsť na obsah


3M - lepidlá v spreji

SprayMount - je prvotriedne štúdiové lepidlo. Poskytuje rýchly a bezpečný spoj, pričom ponecháva dostatočný čas pre prípadné premiestnenie. Lepidlo SprayMount je číre a nezanecháva škvrny, nezvrašťuje sa a starnutím nekrehne. Je to výborné lepidlo v spreji pre grafické úpravy, výtvarné práce i pre lepenie a montáž mnoho druhov materiálov na takmer každý povrch. Výdatnosť cca 10m2 / 400ml.

Cena ... 400ml / 260g ... 19,50

ReMount  - urýchľuje a zjednodušuje opakované premiestňovanie. V skutočnosti funguje rovnako ako lepidlo použité na samolepiacich bločkoch Post-it - predmety nastriekané lepidlom ReMount držia bezpečne na mieste, ale ľahko sa zložia a znovu prilepia kdekoľvek chcete. Je číre, nerobí škvrny a nezvrašťuje sa. Lepidlo ReMount sa hodí na lepenie ľahkých materiálov ako je papier, lepenka, látky na väčšinu hladkých povrchov. Je to výborné lepidlo pre dekoračné značenie pomocou šablóny, pre koláže alebo montáže alebo pre lepenie plagátov či obrazov na stenu. Výtvarníkom a umelcom umožňuje experimentovať s mnohonásobným premiestňovaním, pokiaľ sa nedosiahne žiadaný efekt.
Nanášajte len na jeden povrch, ktorý bude smerovať smerom dole.

Cena ... 400ml / 254g ... 36,50

PhotoMount  - je prvotriedne špeciálne lepidlo určené na trvalé pripevnenie fotografií, reprodukcií, máp a ilustrácií. Má vysokú adhéziu, je číre, jednoducho sa používa, neodfarbuje, ani nepresvitá výtlačkom. Nevlní lepený povrch, nesteká a nepresakuje. Pretože pomaly schne, ponecháva čas (5min) na presné umiestnenie pred konečným prilepením. Lepidlo PhotoMount je predovšetkým ideálnym montážnym lepidlom pre použitie v atelieri, na koláže a na všeobecné použitie. Výdatnosť cca 8-10m2 / 400ml.

Cena ... 400ml / 260g ... 19,50

DisplayMount - je viacúčelové aerosolové lepidlo pre výstavné stánky, štúdiové a divadelné scény, propagačné práce a ďalšie aplikácie, kde je potrebné veľmi účinné lepidlo. Je ideálne pre lepenie väčšiny poréznych a neporéznych materiálov, vrátane plastov, látok, kovových fólií, polystyrénu, papiera, kartónu, kobercoviny a gumy. Lepidlo je číre, rýchloschnúce a nerobí škvrny ani na tých najsvetlejších materiáloch. Pre pevné, spoľahlivé, okamžité spoje zaisťuje lepidlo 3M DisplayMount zakaždým profesionálne výsledky. Výdatnosť cca 10m2 / 400ml.
Cena ... 400ml / 279g ... 19,50

Ceny s DPH

Použitie: Lepido 3M poskytuje okamžitý, rýchly a spoľahlivý dlhotrvajúci spoj. Je číre, nezanecháva škvrny. Pred použitím poriadne zatraste. Otočte trysku v smere čiernej bodky. Na porézne povrchy (textil, papier,..) naneste rovnomernú vrstvu na jeden povrch zo vzdialenosti 20cm. Kým je lepidlo vlhké, pritlačte druhý povrch. Na neporézne povrchy (kov, plast,..) naneste rovnomernú vrstvu na obidva povrchy. Lepidlo nechajte 20-30 sek. vyschnúť, kým nie je jemne lepkavé a potom obidva povrchy pritlačte. Aby sa dýza neupchala, na konci dňa obráťte nádobu hore dnom a striekajte, kým sa dýza úplne nevyčistí od lepidla. Aby ste sa vyhli pokrčeniu spájaných materiálov, uistite sa, že po dobu 24 hod. pred aplikáciou boli materiály v prostredí s rovnakou vhkosťou a teplotou. Po nanesení lepidla nevystavujte lepený spoj rôznym teplotám a vlhkosti. Vždy vyskúšajte pred použitím na nové materiály znášanlivosť lepidla pre daný materiál.
Bezpečnostné upozornenie: Sprej je extrémne horľavý, chráňte pred slnkom a teplotami nad 50 C. Nádoba je pod tlakom, nehádžte prázdny obal do ohňa. Pri práci nefajčite a nepribližujte sprej k zdroju priameho ohňa. Používajte vo vetraných miestnostiach. Vyhnite sa kontaktu s pokožkou a očami. Zasiahnuté miesta dobre umyte vodou.

Tabuľka vhodnosti použitia lepidiel 3M


Návrat na obsah