laminovanie - COPYcentrum Senica

COPYcentrum SENICA
VY VIETE ČO POTREBUJETE, MY VIEME AKO TO SPRAVIŤ
Prejsť na obsah

Laminovanie za tepla - obojstranné

Laminovanie fotografií, dokumentov, certifikátov, jedálničkov, nápojových listkov, tabuliek, preukazov a všetkého, čo potrebujete ochrániť, aby vydržalo dlhšie obdobie bez poškodenia a vyzeralo dobre. Máme v ponuke široký sortiment laminovacích fólií od veľkosti kreditky až po formát A3. Okrem bežných lesklých máme aj matné, samolepkové (jedna strana je samolepiaca), štruktúrované, semišové (veľmi príjemné na dotyk).  

Laminovanie pre digitálny ofset

Laminovanie za tepla - jednostranné nanášanie fólie na dokument, ktorá chráni zalaminovanú stranu pred poškodením. Na laminovanie sa používa špeciálna veľmi jemná fólia, aby sa výrazne nezmenila hrúbka dokumentu. Laminovacia fólia je v lesklom a matnom prevedení, hrúbka 42mic (2/3-fólia, 1/3-lepidlo), šírka 317mm. Je ideálna na laminovanie výtlačkov digitálneho ofsetu. Laminuje sa formát SRA3 (320x450mm), ktorý dokážeme potlačit práve digitálnym ofsetom.
Laminovanie veľkoformátové do 165cm
Veľkoformátové laminovenie exteriérovej tlače rapídne zvyšuje oteruodolnosť výtlačkov. Takto upravené grafiky sú chránené proti prachu, vlhkosti a UV žiareniu. Lamino plne nahrádza sklo, pričom sa vylúčia nepríjemné odrazy a nehrozí rozbitie.
Vzorky a cenník na predajni.
Návrat na obsah