PVC kartičky - COPYcentrum Senica

COPYcentrum SENICA
VY VIETE ČO POTREBUJETE, MY VIEME AKO TO SPRAVIŤ
Prejsť na obsah

POTLAČ PVC kariet - 86x54mm (ISO CR-80)

Kartičky vieme potlačit čiernobielo, farebne, jednostranne, obojstranne. V grafike vieme použiť fotografie, QR-kódy, čiarkové kódy, texty, obrázky, podpis. Kartička je odolná voči oteru a mechanickému poškodeniu (10.000x vytiahnutie a zasunutie do kapsy, peňaženky). Vieme potlačiť aj kartičky s RFID čipom. Na kartičkách vieme spraviť špeciálnu security ochranu, ukážka tu. Okrem kusoviek sa zameriavame na projekty s variabilnými datami, čize na každej kartičke je iný údaj, vašu databázu vieme načítať z XLS (Excel), k tomu sa vytvorí grafika a spojí sa s datami. Jednoduchý projekt je, keď sa mení  len čiarkový kód, ako sú zľavové karty. Zložitejšie projekty majú viacej údajov a to riešime individuálne. Naše projekty zľavové a ICE kartičky.
ZĽAVOVÉ MINI A MULTI KARTIČKY
Zľavové karty ponúka veľa firiem na udržanie zákaznikov. Bývajú v elektronickej podobe cez aplikáciu alebo plastovékartičky veľkosti kreditky. Nevýhoda elektronikých je, že ich treba hľadať v mobile, čo starším ľuďom pred pokladňou spôsobuje stres. Bežné tlačené kartičky zase zaberajú miesto v peňaženke.
Ponúkame vám naše riešenie - minikarticky a multikartičky, ktoré zoskenujete pri pokladni a máte zľavu v kapse bez zbytočných stresov. Minikartička je vytvorená tak, že normálna karta je rozdelená na 3 rovnaké časti. Minikartička je obojstranná s vyseknutou dierou na zavesenie ku kľúčom. Na jednej strane jeden kód, na druhej druhý kód zľavovej karty. Multikartička má dva kódy z jednej strany a dva kódy z druhej strany, čize namiesto 4 zľavových kartičiek nosíte len jednu multikartičku a šetríte si miesto v peňaženke.
Zatiaľ máme spravené grafiky a podľa záujmu budeme pridávať ďalšie.
- Kaufland Card / Lidl Plus ... 3 rovnaké minikartičky s vyseknutými dierami - cena ... 4€
- Kaufland Card / Tesco ... 3 rovnaké minikartičky s vyseknutými dierami - cena ... 4€
- Kaufland Card / Lidl Plus / Tesco / Billa Bonus ...  jedna multikartička na 4 kódy - cena ... 4€
Ako poslať data? Stačí poslať na našu mailovku (COPYcentrum@gmail.com) screen obrazoviek z mobilných aplikácií, kde sú zobrazené kódy. Alebo sa zastavíte u nás na predajni a kódy si zoskenujeme.

ICE KARTIČKY
Na kartičke sú dôležité informácie, ktoré potrebujete mať pri sebe. Bežne sa mi stáva že ľudia nevedia ani svoje mobilné čislo, nieto ešte niekoho z rodiny. Vybije sa im mobil a aj keď sa dostanú k druhému mobilu, nevedia z pamati čísla na rodinu. Obdobne je to aj s mailom, alebo ďalšími informáciami. Máme vytvorenú verziu aj s vyseknutou dierou, kde sa dá dať stužka a dať na krk, vhodné najmä pre starších, kde už pamäť moc neslúži. Kartičku vieme individuálne upraviť podľa vašich požiadaviek. Cena jednej individuálnej kartičky je 4€/ks. Vieme spraviť projekt s databázou, kde cena bude výrazne nižšia.


Cenník - potlač PVC kariet

Potlač jednej strany:

1 - 10 ks

11 - 100 ks

101 - 500 ks

501 - viac ks

čierna

0,40 €

0,30 €

0,25 €

0,20 €

farebná

0,80 €

0,70 €

0,65 €

0,60 €

farebná SECURITY

1,00 €

0,90 €

0,85 €

0,80 €

čistá biela karta

0,25 €

0,22 €

0,20 €

0,18 €

V cene nie je grafický návrh.

V cene nie je príprava projektu s variabilnými dátami.

Grafické podklady: jpg, png, 86x54mm / 300dpi // SECURITY - bmp, jpg - 1006x640pixel/1bit

Návrat na obsah