TrueUtility a iné - COPYcentrum Senica

COPYcentrum SENICA
VY VIETE ČO POTREBUJETE, MY VIEME AKO TO SPRAVIŤ
Prejsť na obsah

TrueUtility ... cena bez gravírovania


True Utility – je anglická outdoorová dizajnérska spoločnosť, ktorá vyrába skutočné a funkčné minimalistické nástroje prevede do dokonalého darčeka pre každého chlapa.

AKCIA .. vodotesné púzdo ZDARMA ku každému nástroju

TrueUtility - TU201 SporKnife .. lyžica - vidlička - nôž

Nástroje z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 440, skladacie a zamykacie - vidlička, lyžica a ľahko vrúbkovaná čepeľ - všetko v jednom! Perfektné pre použitie pri kempovaní, jedzte svoj denný obed v práci, doma, alebo na cestách.
CENA : 11,90 s DPH / 101 x 45 mm - vypredáne, nedostupné  

TrueUtility - TU248 Twistick .. kľúčenka vývrtka

Nerezové madlo sa nachádza na celom tele Twistick doplnený o skutočnú veľkosť vývrtky. Vytvára krásnu a plne funkčnú osobnú vývrtku pre všetkých milovníkov vína. Možno ho pripevniť krúžkom na kľúče alebo na batoh.
CENA : 7,50 s DPH / 66  x 9 mm

TrueUtility - TU231 MiniDriver .. mini skrutkovač

Obsahuje štyri skrutkovacie hlavy – malý a veľký Phillips, dva ploché skrutkovače. Jednoducho odstráňte rýchloupínací klip a zasuňte kľúč alebo mincu do plochého konca, takže môžete vyskrutkovať aj tie najzatiahnutejšie skrutky.

CENA : 7,50 s DPH / 60 x 10 mm

TrueUtility - TU239 CoinStash .. púzdro na mince

Táto vodotesná kapsula obsiahne núdzovové euromince pre nákupné vozíky, BUS, metro, parkovisko a mnoho ďalších príležitostí. Slúži ako prívesok na kľúče. Viečko je vybavené pružinkou, aby peniaze necinkali, keď ste v pohybe. Vyrobené z leteckého hliníka. Vojde tam 50centov, 1€, okrem 2€.
CENA : 7,50 s DPH / 40 x 25 x 25 mm,
vypredáne, nedostupné

TrueUtility - TU241 CashStash .. púzdro na papierové peniaze

Táto malá vodotesná kapsula slúži na ukrytie zrolovanej finančnej rezervy, ktorú možete mat stále na svojich klúčoch. V pripade potreby peniaze rozrolujete a použijete.

CENA : 7,50 s DPH / 45 x 15 mm, vypredáne, nedostupné


TrueUtility - TU242 MicroTool .. malý pomocník

Multifunkčné MIKRO nástroje z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 422. MicroTool je plne funkčná sada - nožnice, nôž, otvárač fliaš, skrutkovač, pilník na nechty, čistič na nechty, rýchlo odopínajúci klip.

CENA : 7,50 s DPH / 55 x 10 mm

TrueUtility - TU577 BeerHunter .. zatvarací nôž + otvarák na flaše
Štýlovo navrhnutý tak, aby bol vždy pripravený na otváranie fliaš, keď je nôž uzavretý alebo otvorený. Obojstranné otváranie / zatváranie pomocou jednou rukou. Vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele 422 s ergonomickým tvarovaním rukoväte z anodizovaného hliníka.
CENA : 10,00 s DPH / 65 x 39 mm

TrueUtility - TU246 TelePen .. teleskopic pero
Vyrobené z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele. Zložené meria iba 50 mm. Teleskopicky sa povytiahne až do 115 mm. Dodáva sa vrátane 3 extra čiernych atramentových náhradných náplní.

CENA : 7,50 s DPH / 50 x 5 mm

TrueUtility - TU262 FireStash .. benzínový zapaľovač
Tento malý vodotesný prívesok na kľúče je vlastne plne funkčný zapaľovač. Pripojte k svojim kľúčom a vždy budete mať po ruke zapaľovač aj pre vo vonkajšie prostredie. Napĺňa sa štandardným benzínom do zapaľovačov. Dodávané bez náplne.
CENA : 9,50 s DPH / 45 x 15 x 15 mm

TrueUtility - TU211 LaserLite .. LED svetlo + červený laser
LaserLite LED baterka a červený Laser lúč Výkonné biele LED svetlo a červený laserový lúč v ideálnej kombinácií a vo veľkosti kľúča od dverí. V prípade potreby ju pomocou klipu môžete pripnúť k oblečeniu, taške. Laser možno použiť ako ukazovadlo pri prezentácii.

CENA : 7,50 s DPH / 72 x 13 mm

TrueUtility - TU344 LaserFlexi .. LED svetlo flexi + červený laser + magnet
Tento malý a výkonný osvetlovací nástroj sa jednoducho pripne na Vaše oblečenie alebo sa pritiahne na každý kovový povrch pomocou magnetickej základne. Silný červený laserový lúč môže byť použitý na ukazovanie predmetov v diaľke. Použiteľný ako vo vnútri tak aj vonku. Obsahuje 3 lítiové batérie + 3 náhradné batérie.

CENA : 9,50 s DPH / 90 x 60 x 15 mm

Ďalšie drobnosti ... cena bez gravírovania

GlowRing - tritiový svietiaci prívesok - modrý
Prívesok je polykarbonátové púzdro, v ktorom je sklenená trubica naplnená plynom tritium – zdroj svetla. Vnútro tejto trubice je potiahnuté fosforom. Elektróny tritia v spojení s fosforom spôsobujú neustále svietenie bez externého napájacieho zdroja a to až 10 rokov ! Svieti v tme bez batérií. Viditeľnosť na 9m, vodotesný do 30m. Použitie na prívesky na všetko možné, čo chcete potme rýchlo nájsť.

CENA : 15,00 s DPH / 48 x 10 mm, vypredáne, nedostupné

Sada - skrutkovač + LED baterka
Skrutkovač v tvare pera 8 bitov, kovové prevedenie.
LED lampa prívesok, kovové prevedenie.
CENA : 7,50 s DPH / možnosť gravírovať laserom

Multifunkčné profesionálne MINI náradie MS-325 + nylonové puzdro
Obsahuje:  

- kliešte a cvakačky HRC42°, ostatné náradie HRC48°... nožík, pilka, otvarák, plochý a  krížový skrutkovač. Súčasťou je mini LED svietidlo a očko na zavesenie.

CENA : 11,90 s DPH / 70 x 30 x 10 mm

Vychytávky :   nožíky ¦ Victorinox ¦ TrueUtility ¦ flašky ¦ ploskačky ¦ prívesky ¦ perá

Návrat na obsah